Práca alebo zábava

Ján Žatko

V sobotu vo voľbách rozhodnete, či bude Devínsku Novú Ves viesť nasledujúce štyri roky doterajší starosta Dárius Krajčír, alebo súčasný poslanec Ján Žatko. Nič tak názornejšie nemôže charakterizovať rozdiel medzi týmito dvomi kandidátmi ako ich posledné predvolebné podujatia.

píše: Ján Žatko
autor kandiduje na starostu DNV

Rodinný deň na Srdci

Dárius Krajčír a jeho tím pozvali občanov Devínskej Novej Vsi v nedeľu 23. 10. 2022 na podujatie „Rodinný deň na Srdci“. Pripravili pre nich opekačku, občerstvenie a program pre deti. Nebol som tam, ale som presvedčený, že všetci prítomní sa na akcii cítili dobre a veľmi dobre sa tam zabavili.

Diskusia v Istra Centre

Ján Žatko a jeho tím pozvali občanov Devínskej Novej Vsi v utorok 25. 10. 2022 do Istra Centra. Aj tu mali občania k dispozícii občerstvenie, ale dôraz bol kladený na niečo iné. Dôraz bol kladený na predstavenie vízie kandidátov o budúcnosti Devínskej Novej Vsi a na vypočutie si názorov občanov. V komornom ale príjemnom prostredí odznelo veľa podnetných návrhov, ktorými sa určite budeme zaoberať. A určite budeme s ľuďmi pravidelne diskutovať aj po našom zvolení. To vám garantujem.

práca
Kandidát na starostu Ján Žatko a jeho tím.

Práca alebo zábava

Vraciam sa k titulku tohto článku. Môj protikandidát je určite skvelý v organizovaní bombastických spoločenských podujatí. To sa musí uznať. Ja som možno príliš konzervatívny. Myslím si, že tie desiatky tisíc eur minuté na celebrity, by sa mali radšej použiť na podporu kultúrnych aktivít našich detí. Ja viem, nie je to také efektné, ale myslím si že je to viac užitočné.  Uznávam, som možno príliš nudný. Namiesto zábavy vám ponúkam tvrdú prácu v prospech zlepšenia vášho života v Devínskej Novej Vsi.  Koniec koncov, kolotoče nepotrebujeme každý deň, ale iné veci áno. Výber je na vás. Práca alebo zábava.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.